fbpx

Skrzynie na zabawki

Skrzynie na zabawki

Skrzynie na zabawki od Makuto Art wykonujemy z grubej brzozowej sklejki. Każda ma wzmocniony spód, dlatego może pomieścić wiele zabawek. Zamontowaliśmy zwrotne kółeczka, które są schowane i dlatego skrzynie wyglądają bardzo zgrabnie. Do tego, do każdej dodajemy gruby naturalny sznurek. Chcemy, aby przy ich tworzeniu uwzględnić jak najwięcej naturalnych materiałów. Obrazki na skrzyni wykonujemy oddzielnie i są oczywiście z brzozowej sklejki. Zazwyczaj każda skrzynia na zabawki posiada dwa obrazki, które przyklejamy na dwóch przeciwległych ściankach. Taką dekorację tworzymy “warstwowo” dlatego nie są one płaskie a przestrzenne.  W trosce o każde dziecko stosujemy tylko farby wodne, które posiadają certyfikat  PN-EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek).

Jeżeli chcielibyście, abyśmy udekorowali skrzynię w wymarzony przez Was sposób dajcie znać ! Nasze wzory, które wykorzystujemy są spójne z tymi, które możecie spotkać przy innych naszych produktach.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.