fbpx

Drewniane obrazki na ścianę

Drewniane obrazki na ścianę

Drewniane obrazki na ścianę stanowią ładny element wystroju pokoju dziecka. Sprawią, że ściana zyska nowy wygląd, zwłaszcza gdy brakuje nam takiej kropki nad „i” przy wykończeniu wnętrza. Obrazki oferujemy w różnych wymiarach i wzorach, także wykonujemy projekty na zamówienie.

Każdy wycinamy z drewnianej sklejki i malujemy ręcznie.  Warto powiedzieć, że zaprezentowane pomysły bardzo ładnie prezentują się w zestawieniu z drewnianym spersonalizowanym napisem. Takie bardzo estetyczne rozwiązanie często pojawia się przy łóżeczkach dzieci, gdy szukamy pomysłu na zagospodarowanie wolnej przestrzeni, a nie chcemy aby dekoracja była dominującym elementem wystroju, a tylko delikatnym znakiem podkreślającym charakter wnętrza.

Obrazki do pokoju dziecka z naszej kolekcji są wzorami, które spotkacie także w naszych lampkach lub organizerach na biurko.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.