fbpx

SKLEP

Makuto Art – Polski Producent Drewnianych Produktów dla Dzieci

Makuto Art – Polski Producent Drewnianych Produktów dla Dzieci z Pasją i Troską o Bezpieczeństwo. Witaj w naszym bezpiecznym i pięknym świecie! Siedziba oraz pracownia naszej rodzinnej firmy mieści się koło Krakowa w uroczych Smardzowicach. Kolekcja jaką wydaliśmy dla Was to nie tylko lampki do pokoju dziecka, skrzynie na zabawki, obrazki na ścianę, podpórki pod książki, przyborniki na biurko, miarki wzrostu, tekstylia i tablice manipulacyjne – to prawdziwe dzieła sztuki stworzone z pasją i dbałością o detale.

W każdy jeden projekt wkładamy całe serce. Możemy go spersonalizować, przez co idealnie nada się na prezent. Zależy nam na Waszym zaufaniu. Dlatego chcemy, aby za każdym produktem od Makuto Art kroczyła jakość wykonania, niepowtarzalność i piękno. Nasz sklep internetowy zawiera tylko drewniane ręcznie wykonane i zaprojektowane w naszej pracowni dekoracje do dziecięcych wnętrz. Są to produkty w 100% pochodzące z Polski. Stosujemy brzozową sklejkę z certyfikatem FSC- jako naturalny materiał, oraz farby wodne z certyfikatem PN-EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek) . Jak więc możesz zauważyć estetyka to jedno, lecz również bezpieczeństwo i troska o środowisko to także nasze zasadnicze cele. Staramy się minimalizować ślad węglowy przy produkcji i dążymy do generowania jak najmniejszej ilości odpadów.

Zamówienia dla Was wysyłamy zawsze w kartonowych pudełkach wypełnionych naturalną tekturą. W ten sposób nasze paczki są doskonale zabezpieczone na czas podróży. Dodatkowa informacja, która pewnie Was ucieszy jest taka, że zamówienia powyżej 500 zł są z wysyłką gratis od nas. Dotyczy to jednak tylko transportu na terenie Polski!

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.