fbpx

Drewniane obrazki

Drewniane obrazki

Drewniane obrazki  na ścianę mogą stanowić ładny element wystroju pokoju dziecka. Sprawią, że ściana zyska nowy wygląd, zwłaszcza gdy brakuje nam takiej kropki nad „i” przy wykończeniu wnętrza. Obrazki oferujemy w różnych wymiarach i wzorach, także wykonujemy projekty na zamówienie.

Każdy wycinamy z drewnianej sklejki i malujemy ręcznie.  Warto powiedzieć, że zaprezentowane pomysły bardzo ładnie prezentują się w zestawieniu z drewnianym spersonalizowanym napisem. Takie bardzo estetyczne rozwiązanie często pojawia się przy łóżeczkach dzieci, gdy szukamy pomysłu na zagospodarowanie wolnej przestrzeni, a nie chcemy aby dekoracja była dominującym elementem wystroju, a tylko delikatnym znakiem podkreślającym charakter wnętrza.

Nasze obrazki z powodzeniem możemy przykleić także na innych powierzchniach np drzwiczkach mebli lub zaraz nad półeczką na książki. W ten sposób nasza półka zyska nowy wygląd.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.