fbpx

Drewniane lampki dziecięce handmade

Drewniane lampki dziecięce handmade

Witaj w magicznym świecie pięknego, dziecięcego oświetlenia od Makuto Art.
Tworzymy niezwykłe lampki do pokoju dziecka. Staramy się łączyć funkcjonalność, bezpieczeństwo i wyjątkowy design. Nasze lampki to nie tylko oświetlenie – to prawdziwe perełki, wykonane z najwyższej jakości sklejki brzozowej z certyfikatem FSC. Malujemy je ręcznie farbami wodnymi z certyfikatem bezpieczeństwa zabawek PN-EN 71-3. Dzięki naszym lampkom możesz stworzyć magiczną atmosferę w pokoju Twojego dziecka. Masz szeroki wybór różnorodnych wzorów, takich jak leśne stworzenia, safari, pojazdy czy urocze baśniowe zwierzątka.

Co nas wyróżnia ?

Jesteśmy jedynymi, którzy oferują lampki o wzorze 3D z żarówką LED, którą łatwo wymienić bez konieczności wysyłania lampki do producenta. Dodatkowo są wyposażone w zaawansowane funkcje sterowania za pomocą smartfona, co pozwala na zdalne regulowanie światła z dowolnego miejsca w domu, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo Twojego dziecka. Do każdej lampki dodajemy specjalną, rekomendowaną przez nas żarówkę LED na aplikację.

Dbamy o każdy detal – dlaczego tak się dzieję? Ponieważ wszystkie czynności zaczynając od szlifowania, klejenia i malowania wykonujemy naszymi rękami. Mamy więc zawsze pod kontrolą każdy etap produkcji i w ten sposób zapewniamy najwyższą jakość i trwałość. Lampki posiadają certyfikat CE, co potwierdza zgodność z normami bezpieczeństwa. Opinie od naszych klientów są niezwykle pozytywne, co świadczy o naszym zaangażowaniu i profesjonalizmie.

Drewniane lampki dziecięce handmade oferujemy w różnych przedziałach cenowych, z uwzględnieniem najbardziej pracochłonnych lampek 3D, które są najdroższe. Dostępność lampki zależy od aktualnych zapasów – zazwyczaj oczekiwany czas wykonania wynosi około 14 dni, jednak gdy akurat mamy dany wzór na stanie, możemy wysłać lampkę od razu.

Odkryj naszą kolekcję i wprowadź do pokoju Twojego dziecka nutę magii i bezpieczeństwa dzięki lampkom Makuto Art

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.