fbpx

Organizery na biurko

WSZYSTKIE ZAKUPIONE LAMPKI OD TERAZ STEROWANE SĄ POPRZEZ APLIKACJĘ. JESTEMY W TRAKCIE AKTUALIZOWANIA OPISÓW  ! ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

Organizer na biurko dla dzieci

Organizer na biurko dla dzieci jest podstawowym wyposażeniem miejsca przy, którym każdy mniejszy i większy uczeń, a także mały szkrab z przedszkola, może odrabiać lekcje lub tworzyć swoje małe dzieła sztuki.  Ale, by dzieciom dobrze się pracowało muszą mieć porządek w swoich przyborach. I właśnie dlatego stworzyliśmy piękną serie przyborników i pojemników na kredki.  Występują w różnych rozmiarach i wzorach.

Podzieliliśmy nasze organizery według wielkości:

  • Organizer na biurko dla dziecka w rozmiarze S czyli inaczej mówiąc pudełko na kredki. Sprawdza się w pokoju przedszkolaka i młodszego dziecka. Dzieci w tym wieku zazwyczaj poza kredkami i pisakami nie potrzebuje wiele.  Naszym zdaniem jedna, głęboka przegroda na kredki jest wystarczająca.
  • Organizer dla dzieci na biurko w rozmiarze M zawiera jedną szufladkę i głęboką przegrodę, niektóre nasze wzory mają też dodatkową płytką przegrodę. Ten rozmiar dedykujemy dzieciom które chodzą do zerówki i dzieciom klas początkujących.  Zazwyczaj w tym okresie mają już one swoje ołówki, strugaczki, linijki albo gumki do mazania. Dlatego uznaliśmy, że szufladka będzie ciekawym rozwiązaniem na przechowywanie drobnych akcesoriów.
  • Organizer na biurko dla dzieci w rozmiarze XL posiada już trzy wysuwane szufladki, dwie płytkie przegrody i jedną głęboką. Jest więc już znacznie pojemniejszy i przeznaczony raczej dla dzieci klas początkujących z uwagi na ilość różnych akcesoriów szkolnych, które dobrze, aby miały swoje miejsce. Nie trzeba będzie ich szukać w szufladach biurka.

Uznaliśmy, że ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie większego frontu na przyborniku. W tym przypadku dotyczy to organizerów w rozmiarze M i XL. Taki zabieg przysłania zawartość, która po pierwsze nie rzuca się bezpośrednio w oczy, a jest poukładana. Po drugie organizer, sam w sobie jest ślicznym dekoracyjnym dodatkiem. Wystarczy go obrócić, aby z łatwością dostać się do kredek czy sięgnąć po linijkę.

Każdy nasz organizer na kredki dla dziecka wykonaliśmy ręcznie z brzozowej sklejki. Używamy tylko farb, które są z certyfikatem PN-EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek)

Wśród szerokiej gamy wzorów i kolorów sądzę , że każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością taki organizer na kredki to świetny pomysł na prezent dla dziecka rozpoczynającego przygodę ze szkołą.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.