fbpx
English EN German DE Polish PL

Lampki na ścianę

Lampki na ścianę

Lampki na ścianę sprawdzą się gdy chcemy udekorować pokój, rozświetlić go troszkę, ale nie mamy dość miejsca, aby lampkę postawić.

Od teraz każda drewniana lampka na ścianę jest sterowana pilotem i możemy ustawić w niej jasność oraz barwę światła. Jest na żarówkę LED. Sami decydujemy jaki klimat ma zapanować w pokoju. Czerwona barwa światła działa pobudzająco, zielona uspakajająco. Możemy wybrać ciepłą barwę żółtą, która nadaje przytulności zwłaszcza gdy wieczorem staramy się umilić dziecku zasypianie. Albo możemy zdecydować się na neutralne białe światło.  Pilot jest niewielkich rozmiarów i łatwo dopasowuje się do dłoni. Sami możemy zatroszczyć się o atmosferę panującą w dziecięcym wnętrzu.

Lampki na ścianę od Makuto Art  nie mają konstrukcji żeberkowej. Posiadają prostą i mniej przestrzenną formę. Wśród wzorów, które proponujemy jest urocza lampka nocna sarenka, albo lampka na ścianę wieloryb lub lampka lisek.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.