fbpx

Lampki na ścianę

Lampki na ścianę

Lampki na ścianę sprawdzą się gdy chcemy udekorować pokój, rozświetlić go troszkę, ale nie mamy dość miejsca, aby lampkę postawić.

Od teraz każda drewniana lampka na ścianę jest sterowana pilotem i możemy ustawić w niej jasność oraz barwę światła. Jest na żarówkę LED. Sami decydujemy jaki klimat ma zapanować w pokoju. Czerwona barwa światła działa pobudzająco, zielona uspakajająco. Możemy wybrać ciepłą barwę żółtą, która nadaje przytulności zwłaszcza gdy wieczorem staramy się umilić dziecku zasypianie. Albo możemy zdecydować się na neutralne białe światło.  Pilot jest niewielkich rozmiarów i łatwo dopasowuje się do dłoni. Sami możemy zatroszczyć się o atmosferę panującą w dziecięcym wnętrzu.

Lampki na ścianę od Makuto Art  nie mają konstrukcji żeberkowej. Posiadają prostą i mniej przestrzenną formę. Wśród wzorów, które proponujemy jest urocza lampka nocna sarenka, albo lampka na ścianę wieloryb lub lampka lisek.

Najważniejsze tryby świecenia w naszych lampkach :

  • tryb nocny
  • tryb do czytania
  • tryb płynnej zmiany kolorów światła
  • tryb pulsujący
  • lampka może świecić na kolor : biały, żółty, pomarańczowy, różowy, błękitny, niebieski, fioletowy, czerwony, zielony

Zastanawiasz się czy lampka spełni Twoje oczekiwania?

Jeżeli szukasz bezpiecznego, jakościowego produktu. Do tego wykonanego z naturalnego materiału- drewna. Zależy Ci aby lampkę,  można było postawić lub zawiesić na ścianie, bo nie do końca wiesz jeszcze gdzie ostatecznie znajdzie swoje miejsce.  Ma energooszczędną żarówkę LED, która w dodatku sterowana może być na odległość za pomocą pilota. To na pewno odpowiedz brzmi, tak – lampka od Makuto Art spełni Twoje oczekiwania ! Dodatkowo wykonana jest i zaprojektowana całościowo w Polsce. Decydując się na jej zakup, przyczyniasz się do rozwoju rodzimych małych firm.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.