fbpx

Lampki do pokoju dziecka

Lampki do pokoju dziecka

Lampki do pokoju dziecka od Makuto Art powstają z pracy naszych rąk, są więc takimi małymi perełkami. Każda ozdobna lampka nocna  to jakość wykonania, dbałość o szczegóły i godziny pracy jakie poświęcamy, aby mogła zachwycić niejedno oko. Konstrukcja lampek jest oparta na naszym pomyśle. A to sprawia, że nigdzie indziej nie znajdziecie podobnej.

Wszystko rozpoczyna się od stworzenia projektu. Żeberkowa budowa lampek sprawia, że światło bardzo ciekawie rozchodzi się na boki, ale też wymaga to od nas właściwego zwymiarowania i zaplanowania każdego elementu lampki, jeszcze na etapie projektowania. Każda drewniana lamka dla dziecka, która wychodzi z naszej pracowni jest w pełni bezpieczna. Dolna część lampki jest zabudowana i dziecko nie ma dostępu do żarówki. Aby wymienić żarówkę, wystarczy wykręcić śrubki z tylnej części obudowy. Do produkcji używamy tylko naturalnych materiałów: drewno, a dokładnie brzozową sklejkę najwyższej jakości oferowanej na rynku i farb wodnych, które posiadają atest PN-EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek).

Nasze drewniane lampki dla dzieci nie są zabawkami.

Chcemy zwrócić Wam uwagę także na zastosowanie każdej naszej lampki nocnej. Otóż możemy włączyć lub wyłączyć, ustawić w niej jasność i barwę światła, za pomocą kompatybilnego z żarówką pilota. Sami decydujemy jaki klimat ma zapanować w pokoju. Czerwona barwa światła działa pobudzająco, zielona uspakajająco. Możemy wybrać ciepłą barwę żółtą, która nadaje przytulności zwłaszcza gdy wieczorem staramy się umilić dziecku zasypianie. Albo możemy zdecydować się na neutralne białe światło.  Pilot jest niewielkich rozmiarów i łatwo dopasowuje się do dłoni. Sami możemy zatroszczyć się o atmosferę panującą w dziecięcym wnętrzu. Zarówno lampka do pokoju chłopca czy lampka do pokoju dziewczynki posiada w tylnej części otwory na kołki, dlatego z łatwością znajdziecie na nią miejsce, nawet w niewielkich wnętrzach.  Ponieważ można ją zawiesić na ścianę albo postawić na szafce lub półce.

Najważniejsze tryby świecenia w naszych lampkach :

  • tryb nocny
  • tryb do czytania
  • tryb płynnej zmiany kolorów światła
  • tryb pulsujący
  • lampka może świecić na kolor : biały, żółty, pomarańczowy, różowy, błękitny, niebieski, fioletowy, czerwony, zielony

Zastanawiasz się czy lampka spełni Twoje oczekiwania?

Jeżeli szukasz bezpiecznego, jakościowego produktu. Do tego wykonanego z naturalnego materiału- drewna. Zależy Ci aby lampkę,  można było postawić lub zawiesić na ścianie, bo nie do końca wiesz jeszcze gdzie ostatecznie znajdzie swoje miejsce.  Ma energooszczędną żarówkę LED, która w dodatku sterowana może być na odległość za pomocą pilota. To na pewno odpowiedz brzmi, tak – lampka od Makuto Art spełni Twoje oczekiwania ! Dodatkowo wykonana jest i zaprojektowana całościowo w Polsce. Decydując się na jej zakup, przyczyniasz się do rozwoju rodzimych małych firm.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.