fbpx

Lampki

Lampka nocna dla dziecka

Lampka nocna dla dziecka powinna być bezpieczna i dawać przyjemne światło. Jeżeli jeszcze jej wzór będzie nawiązywał do zainteresowań brzdąca i łączył się z przyjemnymi obrazami, które napotykał w ciągu dnia, to możemy być na pewno spokojniejsi o jego zasypianie.  Dlatego mając to na uwadze zaprojektowaliśmy lampki dekoracyjne dla dzieci, które spodobają się miłośnikom przyrody i lasu. Stąd wziął się pomysł, aby w naszej pracowni Makuto Art powstała:

 • Lampka nocna lisek,
 • Lampka nocna szop,
 • Lampka nocna sowa
 • Lampka na ścianę sarenka .

Pomyśleliśmy też o fanach dinozaurów  i możemy  pochwalić się uroczym triceratopsem

 • lampka Triceratops

Z kolei dla entuzjastów kosmosu mamy coś specjalnego:

 • lampka nocna dla chłopca Rakieta i księżyc.Będzie cudownie oświetlać pokój malucha.

To jeszcze nie wszystko, bo znajdzie się coś także dla tych co kochają podróże. Nasza propozycja to

 • lampka nocna do pokoju dziecka Auto, albo
 • delikatna lampka nocna Balon, którą możemy postawić na nocnej szafce lub półce i z całą pewnością ozdobi pokój dziewczynki albo pokój chłopca.

Jaka lampka do przewijania w nocy ?

A jaka lampka do przewijania w nocy sprawdzi się najlepiej? Albo jaka lampka nocna dla niemowlaka okaże się tą właściwą? Otóż z myślą o tym, aby nocne wstawanie do maluszka było łatwiejsze zaopatrzyliśmy każdą naszą lampkę w specjalną żarówkę LED oraz kompatybilny do niej pilot dzięki, któremu możemy ustawić kolor lub moc światła, jeszcze zanim wstaniemy z łóżka. Lampka w trybie nocnym przełamie ciemności, a przy tym nie rozbudzi dziecka mocnym światłem. Dotyczy to także już starszych dzieci, które często wstają w nocy by przejść do rodziców lub pójść do toalety. Nasze lampki do pokoju dziecięcego mogą świecić się całą noc, a że mają żarówkę LED są także energooszczędne.

Jeżeli na szafkach brakuje miejsca na postawienie lampki, to możemy zawiesić ją na ścianie. Dotyczy to większej części naszej kolekcji z wyjątkiem lampki balon, która jest tylko do postawienia.

Lampka dla dzieci -na co zwrócić uwagę?

Na co szczególnie chcemy zwrócić uwagę, to sposób w jaki powstaje to niezwykłe  oświetlenie dziecięcego pokoju. Każda lampka dla dzieci, po prostu musi być bezpieczna, dokładamy wszelkich starań, aby drewniane elementy naszych lampek były dokładnie oszlifowane. Malujemy każdą ręcznie tylko wodnymi farbami, które posiadają atest PN-EN 71-3 (bezpieczeństwo zabawek). Dołączamy kompatybilną z pilotem żarówkę LED, która jest zabezpieczona, w taki sposób obudową lampki, aby dziecko się do niej nie dostało. Wymiana żarówki jest możliwa tylko po wcześniejszym wykręceniu śrubek z tylnej części obudowy. I kolejna ważna chyba dla każdej mamy sprawa to materiał z jakiego powstał produkt. Każda nasza lampka jest drewniana, a dokładniej jest to sklejka brzozowa. Dlatego poprzez staranny dobór materiału – naturalnego pochodzenia, eliminujemy wszelkie szkodliwe czynniki, które wpływałyby na bezpieczeństwo dzieci przy produktach o nieznanym pochodzeniu.

Za atut naszych ozdobnych lampek uważamy także ich niespotykany wzór i kształt. Każda lampka nocna dla dziecka, którą stworzyliśmy ma formę 3d.  Nie jest płaskim obrazkiem, a odpowiednio zaprojektowanym uroczym wzorem, który wpada w oko i przyciąga wzrok. Bardzo łatwa wymiana żarówki , sprawia, że nawet za kilka lat lampka nadal będzie mogła świecić, gdy wymienimy jej źródło światła. Sami decydujemy jaki będziemy chcieli wybrać typ i moc żarówki.

Najważniejsze tryby świecenia w naszych lampkach :

 • tryb nocny
 • tryb do czytania
 • tryb płynnej zmiany kolorów światła
 • tryb pulsujący
 • lampka może świecić na kolor : biały, żółty, pomarańczowy, różowy, błękitny, niebieski, fioletowy, czerwony, zielony

Zastanawiasz się czy lampka spełni Twoje oczekiwania?

Jeżeli szukasz bezpiecznego, jakościowego produktu. Do tego wykonanego z naturalnego materiału- drewna. Zależy Ci aby lampkę,  można było postawić lub zawiesić na ścianie, bo nie do końca wiesz jeszcze gdzie ostatecznie znajdzie swoje miejsce.  Ma energooszczędną żarówkę LED, która w dodatku sterowana może być na odległość za pomocą pilota. To na pewno odpowiedz brzmi, tak – lampka od Makuto Art spełni Twoje oczekiwania ! Dodatkowo wykonana jest i zaprojektowana całościowo w Polsce. Decydując się na jej zakup, przyczyniasz się do rozwoju rodzimych małych firm.

Wykonujemy indywidualne projekty!

Nie znalazłaś/eś wśród naszych produktów wzoru pasującego do Twojego wnętrza? A może wolisz żeby nasz produkt był w innym kolorze? Nic prostszego – Skontaktuj się z nami a my wykonamy dla ciebie wymarzony wzór.